Umowa najmu miejsca parkingowego wzór

17 

Jak napisać umowę najmu miejsca parkingowego? Mianem miejsca parkingowego określa się obiekt budowlany na parkingu przed budynkiem mieszkalnym (np. blokiem). Istotą umowy najmu dotyczącej takiego przedmiotu jest oddanie go do użytku w zamian za ustalonej wysokości czynsz. Wspomniane pismo powinno zostać zawarte na piśmie i w sposób precyzyjny zabezpieczać interesy obu stron.

Umowa najmu miejsca parkingowego musi zawierać następujące elementy: dzień i miejsce zawarcia; dane identyfikacyjne stron umowy najmu; oznaczenie przedmiotu umowy – podanie numeru i lokalizacji miejsca parkingowego; oświadczenie, że wynajmujący jest właścicielem miejsca parkingowego; wysokość, sposób oraz  termin zapłaty należnego czynszu; czas trwania umowy i sposób jej wypowiedzenia; obowiązki i prawa stron, np. do podnajęcia miejsca osobie trzeciej; podpisy wszystkich stron.

Chcąc ułatwić Ci przygotowanie omawianego pisma, sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór umowy najmu miejsca parkingowego, który możesz pobrać poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Umowa najmu miejsca parkingowego wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

umowa-najmu-miejsca-parkingowego-wzor
Umowa najmu miejsca parkingowego wzór
17