Aneks do umowy najmu – Przedłużenie umowy wzór

17 

Jak napisać aneks do umowy najmu, którego celem jest przedłużenie umowy? W sytuacji, gdy wynajmujący i najemca podejmą decyzję o przedłużeniu łączącej ich umowy najmu, mogą sporządzić nową umowę lub wybrać prostsze rozwiązanie, jakim jest spisanie aneksu.

Aneksowanie umożliwia zmienianie postanowień umowy najmu – pod warunkiem zgody obu stron. Warto przy tym pamiętać, że aneks powinien zostać sporządzony w tej samej formie, co umowa. Każdorazowo najważniejszym elementem takiego pisma jest dokładny opis, wprowadzanych na jego drodze zmian.

W przypadku modyfikacji czasu obowiązywania umowy należy więc przywołać dotychczasowe zapisy odnoszące się do tej kwestii oraz wskazać, jak się zmienią. W aneksie musi się ponadto znaleźć informacja o umowie najmu, której ten dotyczy oraz jej stronach, terminie wprowadzenia zmian w życie stron. Dokument wymaga podpisania przez wynajmującego oraz najemcę.

Chcąc ułatwić Ci przygotowanie omawianego pisma, sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór aneksu do umowy najmu, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Aneks do umowy najmu – Przedłużenie umowy wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

aneks-do-umowy-najmu-przedluzenie-umowy-wzor
Aneks do umowy najmu - Przedłużenie umowy wzór
17