Aneks do umowy najmu okazjonalnego wzór

17 

Jak napisać aneks do umowy najmu okazjonalnego. Osoby chcące udostępnić swoje mieszkania lokatorom coraz częściej decydują się na najem okazjonalny, gdyż gwarantuje on możliwość łatwiejszego dochodzenia swoich praw w przypadku, gdy najemca nie wywiązuje się z obowiązków. Treść takiej umowy nie odbiega znacznie od tradycyjnej umowy najmu i również może być zmieniana za pośrednictwem aneksu.

Aneksem określa się dokument sporządzany w celu dopasowania treści umowy do nowych okoliczności. Może on modyfikować lub uchylać obecne postanowienia, lub wprowadzać nowe. W przypadku umowy najmu okazjonalnego aneksowanie umożliwi np. zmienienie wysokości czynszu czy okresu obowiązywania umowy.

Najistotniejszym elementem aneksu jest wskazanie zmian, które ma on wprowadzać w treści umowy. W piśmie takim powinny się znaleźć ponadto: oznaczenie umowy najmu oraz jest stron, termin, z którym aneks zacznie obowiązywać oraz adnotacja, że pozostałe zapisy umowy nie ulegają zmianie. Dokument musi zostać podpisany przez obie strony – w innym przypadku będzie uznany za nieważny.

Chcąc ułatwić Ci przygotowanie omawianego pisma, sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór aneksu do umowy najmu okazjonalnego, który pobierzesz poniżej.

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Aneks do umowy najmu okazjonalnego wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

aneks-do-umowy-najmu-okazjonalnego-wzor
Aneks do umowy najmu okazjonalnego wzór
17