Aneks do umowy najmu – Zmiana opłat – wzór

17 

Jak napisać aneks do umowy, którego celem jest zmiana opłat? Wynajmujący może zmienić zapisy umowy najmu odnoszące się do czynszu czy rozliczania opłat za media, sporządzając aneks. Dokument taki będzie jednak ważny dopiero wtedy, gdy podpisze go także najemca.

Sporządzenie aneksu stanowi często spotykaną praktykę w przypadku podwyższenia bądź obniżenia czynszu czy opłat, np. za media. Dokument taki musi w precyzyjny sposób określać zmiany, które strony chcą wprowadzić z jego pomocą do umowy najmu. Nie może w nim również zabraknąć oznaczenia umowy, jakiej dotyczy czy wskazania jej stron.

Warto, by w piśmie znalazł się ponadto termin wprowadzenia zmian w życie oraz adnotacja o tym, że pozostałe postanowienia umowy nie ulegają zmianie. Obligatoryjną składową aneksu – decydującą o jego mocy prawnej – są również podpisy wynajmującego i najemcy.

Chcąc ułatwić Ci przygotowanie omawianego pisma, sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór aneksu do umowy najmu, którego celem jest zmiana opłat. Pobierzesz go poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Aneks do umowy najmu – Zmiana opłat – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

aneks-do-umowy-najmu-zmiana-oplat-wzor
Aneks do umowy najmu - Zmiana opłat - wzór
17