Umowa podnajmu stanowiska kosmetycznego wzór

17 

Początkujący przedsiębiorcy nie zawsze mogą sobie pozwolić na wynajem całego lokalu użytkowego. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może okazać się podnajem jego części, np. jednego stanowiska kosmetycznego. Umowę podnajmu strona zainteresowana podpisuje z najemcą, który korzysta z danej nieruchomości na podstawie stosunku najmu z właścicielem. Dzięki temu może użytkować przedmiot najmu (stanowisko kosmetyczne) w zamian za ustalony czynsz. Warto jednak pamiętać, że warunkiem podnajmu jest zgoda właściciela.

Umowa podnajmu co do zasady powinna zostać spisana. Do jej podstawowych elementów należą: wskazanie stron umowy, opis przedmiotu najmu, określenie przeznaczenia lokalu, podanie wysokości czynszu, zasad rozliczania pozostałych opłat i terminu ich płatności, a także określenie czasu trwania umowy i zasad jej rozwiązania.

W dokumencie warto również zawrzeć zapisy odnoszące się do kwestii kaucji, wprowadzania zmian w lokalu czy przewidzianych kar umownych za niewywiązanie się z umowy.

Chcąc ułatwić Ci przygotowanie omawianego pisma, sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór umowy podnajmu stanowiska kosmetycznego, który pobierzesz poniżej:

Kategorii ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Umowa podnajmu stanowiska kosmetycznego wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

umowa-podnajmu-stanowiska-kosmetycznego-wzor
Umowa podnajmu stanowiska kosmetycznego wzór
17