Aneks do umowy najmu – Dodanie najemcy – wzór

17 

Jak napisać aneks do umowy najmu, którego celem ma być dodanie najemcy? Zmian podmiotowych, tj. dotyczących stron umowy najmu, można dokonać za pośrednictwem aneksu. Sporządzenie takiego dodatkowego dokumentu to wyjście, które jest często wykorzystywane, gdy treść obowiązujących umów trzeba dostosować do zmieniających się okoliczności.

Zasadniczym celem aneksu jest uregulowanie tych zapisów umowy, które strony chcą zmienić – musi więc informować on, jakim zmianom ulegają konkretne postanowienia.

W dokumencie tym powinny ponadto znaleźć się: oznaczenie danej umowy najmu, określenie stron umowy oraz stron aneksu, wskazanie terminu, z którym zmiany wchodzą w życie oraz adnotacja informującą, że pozostałe zapisy umowy nie ulegają zmianie. Aneks musi zostać podpisany przez strony umowy, w innym razie będzie uznany za nieważny.

Chcąc ułatwić Ci przygotowanie omawianego pisma, sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór aneksu do umowy najmu, którego celem jest dodanie najemcy. Pobierzesz go poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Aneks do umowy najmu – Dodanie najemcy – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

aneks-do-umowy-najmu-dodanie-najemcy-wzor
Aneks do umowy najmu - Dodanie najemcy - wzór
17