Podnajem stanowiska kosmetycznego wzór

17 

Jak napisać umowę, której przedmiotem jest podnajem stanowiska kosmetycznego? Przedsiębiorca wynajmujący lokal użytkowy może udostępnić jego część (np. jedno stanowisko) osobie trzeciej, o ile właściciel wyrazi na to zgodę. To dobry sposób na szybkie pozyskanie dodatkowej gotówki – za podnajem pobiera się więcej środków, niż wymagałby tego czynsz, by zarabiać na marży.

W razie oddania lokalu w podnajem zarówno najemca, jak i osoba trzecia są odpowiedzialni wobec wynajmującego za to, żeby lokal używany był zgodnie z jego przeznaczeniem oraz postanowieniami umowy najmu. Umowa podnajmu co do zasady powinna zostać spisana.

Należy w niej zawrzeć takie elementy jak: określenie stron umowy; opis przedmiotu najmu; oznaczenie umowy najmu; określenie przeznaczenia lokalu; podanie wysokości, terminu i sposobu zapłaty czynszu; określenie zasad rozliczania pozostałych opłat;

wskazanie czasu trwania umowy i zasad jej rozwiązania. W celu skutecznego zabezpieczenia interesów stron warto pamiętać również o postanowieniach dotyczących kaucji, wprowadzania zmian w lokalu czy przewidzianych kar umownych za niewywiązanie się z umowy.

Chcąc ułatwić Ci przygotowanie omawianego pisma, sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór umowy podnajmu stanowiska kosmetycznego, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podnajem stanowiska kosmetycznego wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podnajem-stanowiska-kosmetycznego-wzor-zasady
Podnajem stanowiska kosmetycznego wzór
17