Oświadczenie do umowy najmu okazjonalnego wzór

(1 opinia klienta)

17 

Jak napisać oświadczenie do umowy najmu okazjonalnego. Najem okazjonalny pozwala wynajemcy na łatwiejszą eksmisję lokatora, który bezprawnie zajmuje mieszkanie.

Możliwość ta wynika z oświadczenia o poddaniu się rygorowi egzekucji w zakresie opróżnienia lokalu po wygaśnięciu lub wypowiedzeniu najmu, które najemca musi podpisać przy zawieraniu umowy. Powinno ono zostać sporządzone w formie aktu notarialnego, przy czym sama umowa najmu okazjonalnego tego nie wymaga.

Oświadczenie do umowy najmu okazjonalnego (oświadczenie najemcy o poddaniu się egzekucji – najem okazjonalny) powinno zawierać następujące elementy: data i miejsce sporządzenia pisma; oznaczenie umowy najmu okazjonalnego; dane identyfikacyjne wynajmującego oraz najemcy; opis przedmiotu umowy najmu; wskazanie innego lokalu, w którym zamieszka najemca po opróżnieniu wynajmowanego mieszkania; deklaracja, że najemca dysponuje zgodą właściciela wskazanego mieszkania na wprowadzenie się; podpis najemcy.

Chcąc ułatwić Ci przygotowanie omawianego pisma, sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór oświadczenia do umowy najmu okazjonalnego, który możesz pobrać poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (1)

.

1 opinia dla Oświadczenie do umowy najmu okazjonalnego wzór

  1. Andrzej Jóźwiak

    POLECAM!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

oswiadczenie-do-umowy-najmu-okazjonalnego-wzor
Oświadczenie do umowy najmu okazjonalnego wzór
17