Oświadczenie do umowy najmu okazjonalnego wzór

17 

Jak napisać oświadczenie do umowy najmu okazjonalnego. Najem okazjonalny pozwala wynajemcy na łatwiejszą eksmisję lokatora, który bezprawnie zajmuje mieszkanie.

Możliwość ta wynika z oświadczenia o poddaniu się rygorowi egzekucji w zakresie opróżnienia lokalu po wygaśnięciu lub wypowiedzeniu najmu, które najemca musi podpisać przy zawieraniu umowy. Powinno ono zostać sporządzone w formie aktu notarialnego, przy czym sama umowa najmu okazjonalnego tego nie wymaga.

Oświadczenie do umowy najmu okazjonalnego powinno zawierać następujące elementy: data i miejsce sporządzenia pisma; oznaczenie umowy najmu okazjonalnego; dane identyfikacyjne wynajmującego oraz najemcy; opis przedmiotu umowy najmu; wskazanie innego lokalu, w którym zamieszka najemca po opróżnieniu wynajmowanego mieszkania; deklaracja, że najemca dysponuje zgodą właściciela wskazanego mieszkania na wprowadzenie się; podpis najemcy.

Chcąc ułatwić Ci przygotowanie omawianego pisma, sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór oświadczenia do umowy najmu okazjonalnego, który możesz pobrać poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Oświadczenie do umowy najmu okazjonalnego wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

oswiadczenie-do-umowy-najmu-okazjonalnego-wzor
Oświadczenie do umowy najmu okazjonalnego wzór
17