Oświadczenie o poddaniu się egzekucji w związku z zawartą umową najmu okazjonalnego wzór

17 

Jak napisać oświadczenie o poddaniu się egzekucji w związku z zawartą umową najmu okazjonalnego? Umowa najmu okazjonalnego nie może być zawarta bez załącznika, jakim jest oświadczenie najemcy o poddaniu się rygorowi egzekucji w zakresie opróżnienia i wydania lokalu. W dokumencie zobowiązuje się on do dobrowolnego opuszczenia mieszkania w momencie wygaśnięcia lub wypowiedzenia umowy najmu. Pismo to musi zostać sporządzone w formie aktu notarialnego.

Oświadczenie o poddaniu się egzekucji powinno zawierać następujące składowe: data i miejsce sporządzenia pisma; oznaczenie umowy najmu okazjonalnego; dane identyfikacyjne wynajmującego oraz najemcy; opis przedmiotu umowy najmu; wskazanie innego lokalu, w którym zamieszka najemca po opróżnieniu wynajmowanego mieszkania; deklaracja, że najemca dysponuje zgodą właściciela wskazanego mieszkania na wprowadzenie się; podpis najemcy.

Chcąc ułatwić Ci przygotowanie omawianego pisma, sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór oświadczenie o poddaniu się egzekucji w związku z zawartą umową najmu okazjonalnego, który możesz pobrać poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Oświadczenie o poddaniu się egzekucji w związku z zawartą umową najmu okazjonalnego wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

oswiadczenie-o-poddaniu-sie-egzekucji-w-zwiazku-z-zawarta-umowa-najmu-okazjonalnego-wzor
Oświadczenie o poddaniu się egzekucji w związku z zawartą umową najmu okazjonalnego wzór
17