Prośba nauczyciela o przeniesienie do innej szkoły wzór

17 

Nauczyciel może przenieść się do pracy w innej szkole w tej samej lub innej miejscowości na swój własny wniosek. Taka decyzja może być podyktowana na przykład przeprowadzką, ale też problemami z uczniami w danej szkole. Niezależnie od przyczyny, prośba nauczyciela o przeniesienie do innej szkoły musi przyjmować formę pisemną. Pismo należy kierować do dyrektora szkoły zatrudniającej. 

Jeśli prośba nauczyciela o przeniesienie do innej szkoły zostanie rozpatrzona pozytywnie, dyrektor zatrudniający wystąpi z wnioskiem o zatrudnienie nauczyciela do dyrektora drugiej placówki. Ten zasięgnie wtedy opinii organu prowadzącego i w przypadku braku przeciwwskazań, zatrudni u siebie danego nauczyciela.

Prośbę o przeniesienie nauczyciel może sporządzić w oparciu o przygotowany przez nas wzór prośby nauczyciela o przeniesienie do innej szkoły, wypełniając druk własnym uzasadnieniem, zależnie od sytuacji. Przyczyny przeniesienia mogą być różne, ale warto pamiętać, aby były zgodne z prawdą tak, by można było je udowodnić.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór prośby nauczyciela o przeniesienie do innej szkoły, który pobierzesz poniżej:

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Prośba nauczyciela o przeniesienie do innej szkoły wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

prosba-nauczyciela-o-przeniesienie-do-innej-szkoly-wzor
Prośba nauczyciela o przeniesienie do innej szkoły wzór
17