Podanie o zmianę nauczyciela – wzór

17 

Zmiana nauczyciela to kwestia, którą rozstrzyga dyrektora placówki. Do kierującego szkołą zaadresowany jest więc wzór podania o zmianę nauczyciela, z którego mogą skorzystać zarówno rodzice dzieci niepełnoletnich, jak i uczniowie pełnoletni. 

Podanie o zmianę nauczyciela musi zostać odpowiednio uzasadnione. Osoby sporządzające taki wniosek do dyrektora placówki mogą powołać się w nim między innymi na postawę, ale też na umiejętności i kwalifikacje pedagoga.

Jeśli nauczyciel nie radzi sobie z daną klasą, co widoczne jest w wynikach uczniów, wniosek będzie zasadny. Podstawą konieczności zmiany nauczyciela mogą być także jego częste nieobecności, niekorzystne zwłaszcza dla klas, które przystępują w niedalekiej przyszłości do egzaminów z danego przedmiotu.

Co ważne, dyrektor placówki nie ma obowiązku pozytywnego rozpatrywania każdego podania o zmianę nauczyciela, dlatego sporządzając takie pismo, należy zadbać o jego staranne uzasadnienie rzeczowymi i obiektywnie ważnymi argumentami. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o zmianę nauczyciela, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o zmianę nauczyciela – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-zmiane-nauczyciela-wzor
Podanie o zmianę nauczyciela - wzór
17