Podanie o przydzielenie dziecka do konkretnego nauczyciela – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Rodzice mają prawo wnioskować do dyrektora szkoły o przydzielenie ich dziecka do konkretnego pedagoga, najczęściej wychowawcy. Taka decyzja może być podyktowana szczególnym podejściem nauczyciela do ucznia, jego kwalifikacjami, czy po prostu zaufaniem, jakim dziecko darzy dorosłego. Podanie o przydzielenie dziecka do konkretnego nauczyciela składa się do dyrektora, odpowiednio je przy tym argumentując.

Ponieważ pismo do dyrektora ma charakter formalny, warto przygotować je w oparciu o wzór podania o przydzielenie dziecka do konkretnego nauczyciela, uzupełniając druk niezbędnymi informacjami i własnym uzasadnieniem. 

Przygotowując podanie o przydzielenie dziecka do konkretnego nauczyciela, warto podkreślić też korzyści płynące z takiego rozwiązania. Przydzielenie ucznia do nauczyciela, którego dziecko darzy szacunkiem i sympatią – może skutkować bowiem między innymi lepszymi wynikami w nauce, większą otwartością i zaangażowaniem, a także poprawą zachowania. Z drugiej zaś strony, dziecko pod opieką innego nauczyciela może buntować się i odmawiać współpracy z pedagogiem.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o przydzielenie dziecka do konkretnego nauczyciela, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (1)

.

1 opinia dla Podanie o przydzielenie dziecka do konkretnego nauczyciela – wzór

  1. Maria D.

    OK. POLECAM.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-przydzielenie-dziecka-do-konkretnego-nauczyciela-wzor
Podanie o przydzielenie dziecka do konkretnego nauczyciela - wzór
17