Podanie o zastępstwo koleżeńskie – wzór

17 

Zastępstwo koleżeńskie to termin stosowany zwyczajowo. Takiego rodzaju zastępstwa nie przewidują bowiem żadne przepisy. Podanie o zastępstwo koleżeńskie składa nauczyciel, który nie dysponuje już żadnym urlopem, ale musi zwolnić się z pracy, aby załatwić swoje pilne sprawy. W takim przypadku zastępuje go inny nauczyciel, zgodnie z poczynionymi ustaleniami. 

Wzór podania o zastępstwo koleżeńskie skierowany jest do dyrektora szkoły, ponieważ to on musi wyrazić zgodę na takie zastępstwo. W treści pisma należy wskazać, który pedagog również przystał na zastępstwo koleżeńskie, czyli który z nauczycieli zastąpi wnioskodawcę w danym czasie. 

Warto pamiętać, że podanie o zastępstwo koleżeńskie można złożyć jedynie w przypadku, kiedy dyrektor danej placówki zezwala na tego typu zastępstwa. Zasadniczo, nie ma on bowiem takiego obowiązku. Co równie ważne, zastępstwo koleżeńskie jest nieodpłatne, dlatego nauczyciele muszą niejako wymieniać się takimi przysługami. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o zastępstwo koleżeńskie, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Podanie o zastępstwo koleżeńskie w szkole koniecznie należy sporządzić w formie pisemnej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o zastępstwo koleżeńskie – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-zastepstwo-kolezenskie-wzor
Podanie o zastępstwo koleżeńskie - wzór
17