Podanie o przeniesienie do innej szkoły wzór

17 

Aby przenieść się z jednej szkoły do drugiej, należy dopełnić szeregu niezbędnych formalności. Uczeń pełnoletni może zająć się tą procedurą samodzielnie, natomiast za ucznia niepełnoletniego procedurę przeprowadzają rodzice lub opiekunowie prawni. Podanie o przeniesienie do innej szkoły podstawowej czy średniej kieruje się do dyrektora szkoły docelowej, najlepiej po uprzedniej rozmowie z kierującym placówką, do której dziecko aktualnie uczęszcza. 

Prośbę można przygotować w oparciu o wzór podania o przeniesienie do innej szkoły, pamiętając o jej stosownym uzasadnieniu. Użyte argumenty są bardzo ważne, ponieważ to w oparciu o nie dyrektor zdecyduje, czy przyjąć dziecko do swojej placówki. 

Zanim pełnoletni uczeń czy rodzice ucznia niepełnoletniego złożą podanie o przeniesienie do innej szkoły, powinni dobrze przemyśleć swoją decyzję i skonsultować ją z kierującym placówką. Po uzyskaniu zgody na przeniesienie, należy odebrać wszystkie dokumenty ucznia ze szkoły, do której dziecko aktualnie uczęszcza. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o przeniesienie do innej szkoły, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Podanie o przeniesienie do innej szkoły średniej należy sporządzić w formie pisemnej!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o przeniesienie do innej szkoły wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-przeniesienie-do-innej-szkoly-wzor
Podanie o przeniesienie do innej szkoły wzór
17