Przykładowa opinia o nauczycielu – wzór

17 

Opinia o nauczycielu znajduje zastosowanie w procesie dokonywania oceny pracy nauczyciela. Taką opinię wystawia obowiązkowo rada rodziców – na wniosek dyrektora dokonującego oceny – oraz mentor, jeśli ocena dotyczy nauczyciela odbywającego przygotowanie do zawodu. Nieobowiązkowo opinię o nauczycielu może przygotować także samorząd uczniowski, doradca metodyczny lub inny nauczyciel dyplomowany.

Oceny pracy nauczyciela dokonuje się między innymi na wniosek samego pedagoga czy też na wniosek rady rodziców. Oceny pracy nauczyciela można dokonać najwcześniej po upływie jednego roku od dokonania oceny poprzedniej. Przed dokonaniem oceny pracy nauczyciela, dyrektor placówki składa zawiadomienie do wymienionych wyżej podmiotów. Opinia o nauczycielu powinna zostać przez nie przygotowana w ciągu 14 dni. Jej brak nie wstrzymuje jednak dokonania oceny pracy nauczyciela. 

Przed sporządzeniem takiej opinii warto zapoznać się z przygotowaną przez nas – przykładową opinią o nauczycielu, przygotowaną zgodnie z zapisami Karty nauczyciela. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Przykładowa opinia o nauczycielu – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

przykladowa-opinia-o-nauczycielu-wzor
Przykładowa opinia o nauczycielu - wzór
17