Opinia na temat funkcjonowania dziecka w szkole – przykład

17 

Opinia na temat funkcjonowania dziecka w szkole najczęściej sporządzana jest na wniosek rodzica dla poradni psychologiczno-pedagogicznej. Opinię sporządza wychowawca, który może skonsultować się wcześniej ze specjalistami, na przykład z logopedą. 

Informacja na temat funkcjonowania dziecka powinna uwzględniać dostrzeżone przez pedagogów trudności, związane między innymi z czytaniem, pisaniem, wykonywaniem poleceń nauczyciela i tak dalej. W opinii na temat funkcjonowania dziecka w szkole sporządzonej dla poradni należy odnieść się także do efektów udzielonej do tej pory pomocy psychologiczno-pedagogicznej, a także do dalszych zaleceń, które mają ułatwić dziecku normalne funkcjonowanie w szkole. 

Ponieważ w opinii nie może zabraknąć pewnych elementów formalnych, warto przygotować ją w oparciu o nasz gotowy wzór opinii na temat funkcjonowania dziecka w szkole. Druk pomaga upewnić się, że pismo będzie uwzględniało wszystkie istotne dane. Należy pamiętać też, że opinia nie może być ogólnikowa – jej charakter powinien być jak najbardziej szczegółowy i konkretny. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Opinia na temat funkcjonowania dziecka w szkole – przykład”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

opinia-na-temat-funkcjonowania-dziecka-w-szkole
Opinia na temat funkcjonowania dziecka w szkole - przykład
17