Opinia wychowawcy o uczniu na prośbę MOPSu

17 

Opinia wychowawcy o uczniu na prośbę MOPSu wiąże się z decyzją o przyznaniu rodzinie pomocy tak zwanego Asystenta Rodziny. Jej sporządzenie jest obowiązkowe – pedagog ma trzy dni na przygotowanie opinii o uczniu, licząc od dnia otrzymania wniosku w tej sprawie. 

MOPS występuje z prośbą o wystawienie opinii o uczniu w przypadku, kiedy rodzina ma problemy opiekuńczo-wychowawcze. Wskazaniem do przydzielenia rodzinie pomocy Asystenta MOPS może być między innymi zaniedbywanie higieny dzieci i ich przygotowania do zajęć szkolnych. Opinia wychowawcy o uczniu na prośbę MOPSu powinna odnosić się zatem nie tylko do wyników dziecka w nauce, ale również do wyglądu ucznia, do zaopatrzenia dziecka w niezbędne przybory czy do kwestii odrabiania przez dziecko zadań domowych. 

Aby sporządzić opinię w terminie, wychowawca może sięgnąć po nasz gotowy do wypełnienia wzór opinii wychowawcy o uczniu na prośbę MOPSu. Druk uwzględnia wszystkie niezbędne elementy takiej opinii, a tym samym ułatwia przygotowanie kompletnego dokumentu. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Opinia wychowawcy o uczniu na prośbę MOPSu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

opinia-wychowawcy-o-uczniu-na-prosbe-mopsu-wzor
Opinia wychowawcy o uczniu na prośbę MOPSu
17