Przykładowa opinia o dziecku w Żłobku – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Opinia o dziecku w żłobku, czyli opinia o dziecku w wieku do lat 3, sporządzana jest najczęściej na wniosek rodzica. Opinię przygotowuje wychowawca, czasami po konsultacji ze specjalistą, np. logopedą.

Z oczywistych względów taka opinia o dziecku nie uwzględnia kwestii związanych z nauką i osiąganymi wynikami. Odnosi się natomiast między innymi do:

  • rozwoju ruchowego (motoryka mała, motoryka duża),
  • zdolności poznawczych,
  • samodzielności,
  • rozwoju społecznego,
  • rozwoju emocjonalnego.

Przykładowa opinia o dziecku w żłobku powinna zawierać dane osobowe dziecka, jego wiek i miejsce urodzenia oraz szczegółowy opis obserwacji nauczyciela. W zależności od celu sporządzenia dokumentu, w opinii mogą pojawić się również odniesienia do sprawowania nad dzieckiem opieki, np. informacje o tym, jak rodzice przygotowują dziecko do żłobka, kto je przyprowadza, kto odbiera. 

Opinia o dziecku w żłobku musi być szczegółowa, dlatego każde ujęte w niej twierdzenie należy poprzeć wyjaśnieniem i przykładem. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (1)

Przykładowa opinia o funkcjonowaniu dziecka w żłobku powinna być sporządzona w formie dokumntowej.

1 opinia dla Przykładowa opinia o dziecku w Żłobku – wzór

  1. Renata Ludwiecka

    wzór opinii o dziecku w żłobku bardzo mi się przydał, nie wiedziałam jak taką opinię sformułować i jakie powinna zawierać informacje, dokument polecam!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

przykladowa-opinia-o-dziecku-w-zlobku-wzor
Przykładowa opinia o dziecku w Żłobku - wzór
17