Ocena dorobku zawodowego nauczyciela mianowanego – wzór

17 

Ocena dorobku zawodowego nauczyciela mianowanego odbywa się na zasadach określonych w Karcie nauczyciela. Oceny dorobku zawodowego nauczyciela dokonuje dyrektor szkoły. Ocena może być pozytywna lub negatywna, ale zawsze musi zawierać uzasadnienie i powinna przyjmować formę pisemną. 

Dyrektor szkoły dokonuje oceny pracy nauczyciela w drugim i ostatnim roku odbywania przygotowania do zawodu nauczyciela, a niekiedy także w ostatnim roku odbywania dodatkowego przygotowania do zawodu nauczyciela. Pisemną ocenę może sporządzić w oparciu o nasz wzór oceny dorobku zawodowego nauczyciela mianowanego. 

Od oceny dorobku zawodowego nauczyciela można się odwołać, o czym powinno informować samo pismo dyrektora. Poza tym pisemna ocena dorobku zawodowego nauczyciela mianowanego musi uwzględniać podstawowe informacje na temat pedagoga, określoną słownie ocenę i opinię rady rodziców, o której przygotowanie wnosi sporządzający opinię dyrektor. Warto pamiętać, że ocena dotyczy stopnia realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela, dlatego nie ocenia się w niej całokształtu postawy nauczyciela. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ocena dorobku zawodowego nauczyciela mianowanego – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ocena-dorobku-zawodowego-nauczyciela-mianowanego-wzor
Ocena dorobku zawodowego nauczyciela mianowanego - wzór
17