Wniosek o kontynuację stażu na nauczyciela mianowanego w innej placówce wzór

17 

Kontynuacja stażu w innej placówce oświatowej nie zawsze jest możliwa. Wniosek o kontynuację stażu na nauczyciela mianowanego w innej placówce może złożyć ten pedagog, który spełnia warunki określone w przepisach. Po pierwsze, musi on podjąć zatrudnienie nie później niż w ciągu 3 miesięcy od ustania poprzedniego stosunku pracy. Po drugie, musi uzyskać pozytywną ocenę dorobku zawodowego – za okres odbytego stażu. 

Wzór wniosku o kontynuację stażu na nauczyciela mianowanego w innej placówce wykorzysta tylko ten nauczyciel, który spełnia oba te warunki jednocześnie (łącznie). Jeśli wniosek zostanie zaakceptowany, staż odbyty u nowego pracodawcy zostanie doliczony do stażu odbytego w poprzedniej szkole. 

Wniosek o kontynuację stażu na nauczyciela mianowanego w innej placówce składa się na ręce dyrektora placówki docelowej, czyli na ręce nowego pracodawcy. Do pisma nie trzeba dołączać już planu rozwoju zawodowego, gdyż nauczyciel składa taki dokument wraz z podaniem o rozpoczęcie stażu w pierwszej placówce.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór wniosku o kontynuację stażu na nauczyciela mianowanego w innej placówce, który pobierzesz poniżej:

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o kontynuację stażu na nauczyciela mianowanego w innej placówce wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-kontynuacje-stazu-na-nauczyciela-mianowanego-w-innej-placowce-wzor
Wniosek o kontynuację stażu na nauczyciela mianowanego w innej placówce wzór
17