Notatka służbowa nauczyciela wzór

17 

Szkolna notatka służbowa nie jest pismem sformalizowanym przez przepisy. Dokument może dotyczyć różnych spraw, między innymi kadrowo-płacowych czy pedagogicznych. W praktyce notatka służbowa nauczyciela najczęściej dotyczy jednak ucznia. Pismo pełni rolę dowodową – ma wykazywać, że nauczyciel nie popełnił błędu, zachował się zgodnie z zasadami. 

Uniwersalny wzór notatki służbowej nauczyciela można wykorzystać w różnych sytuacjach problematycznych. Dokument będzie przydatny w przypadku, kiedy nauczyciel odmówi wykonania polecenia służbowego dyrektora, a także w takich okolicznościach jak kłótnia z rodzicem dziecka czy inne zajście z udziałem rodzica ucznia lub samego ucznia. 

Notatka służbowa nauczyciela powinna zawierać kilka podstawowych elementów formalnych, takich jak dane osobowe pedagoga, data i godzina opisywanego zdarzenia czy opis zdarzenia. Pisma nie dzieli się na wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Dokument nie powinien zawierać też żadnych osądów czy prywatnych opinii, a jedynie opis faktów. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór notatki służbowej nauczyciela, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Notatka służbowa nauczyciela wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

notatka-sluzbowa-nauczyciela-wzor
Notatka służbowa nauczyciela wzór
17