Notatka służbowa nauczyciela o dziecku – wzór

17 

Notatki służbowe nauczycieli pełnią rolę dowodową. Ich celem jest wykazanie, że nauczyciel zachował się zgodnie z obowiązującymi zasadami. Notatka służbowa nauczyciela o dziecku może dotyczyć więc sytuacji, w której uczeń zachował się niewłaściwie, przez co wymagana była interwencja nauczyciela.

Przepisy nie mówią, jakie elementy formalne powinna zawierać notatka służbowa nauczyciela. Ponieważ taki dokument pełni rolę dowodu na wypadek ewentualnego postępowania wyjaśniającego lub dyscyplinarnego, warto sporządzać go każdorazowo w oparciu o sprawdzony wzór notatki służbowej nauczyciela o dziecku. 

Zdarzenie, w którym brał udział nauczyciel i uczeń wymaga udokumentowania. Notatka służbowa nauczyciela o dziecku powinna zawierać dokładny opis sytuacji, czyli wskazanie daty i godziny zdarzenia, miejsca zdarzenia oraz jego przebiegu. W treści notatki można uwzględnić również dane ewentualnych świadków zdarzenia.

Dokument powinien być krótki i treściwy – ma zmieścić się na jednej stronie. Nie jest wymagane, aby zawierał podział na wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Musi uwzględniać natomiast dane nauczyciela i dane dziecka, biorącego udział w zdarzeniu. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór notatki służbowej nauczyciela o dziecku, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Notatka służbowa nauczyciela o dziecku – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

notatka-sluzbowa-nauczyciela-o-dziecku-wzor
Notatka służbowa nauczyciela o dziecku - wzór
17