Notatka służbowa z wypadku w szkole – wzór

17 

Szkoła jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo dziecka w szkole. Jeśli dojdzie do wypadku, nauczyciel będący jego świadkiem ma obowiązek sporządzenia notatki służbowej z okoliczności takiego zdarzenia. Odpowiednio sporządzona notatka służbowa z wypadku w szkole pełni istotną rolę dowodową. 

Przepisy nie mówią, jakie elementy powinna zawierać notatka służbowa nauczyciela. Może określać je natomiast regulamin danej szkoły. W większości przypadków do przygotowania takiego dokumentu można wykorzystać uniwersalny wzór notatki służbowej z wypadku w szkole, który podpowiada, jakie elementy pisma będą istotne na przykład dla ubezpieczyciela. 

Z reguły, notatka służbowa z wypadku w szkole musi zawierać przede wszystkim dokładny opis zdarzenia, a także opis urazów, do jakich doszło w wyniku zdarzenia. Pismo ma wskazywać także datę i miejsce zdarzenia, jego okoliczności, dane uczestników i świadków. Niezbędne są w nim również dane nauczyciela sporządzającego notatkę. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór notatki służbowej z wypadku w szkole, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Notatka służbowa z wypadku w szkole – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

notatka-sluzbowa-z-wypadku-w-szkole-wzor
Notatka służbowa z wypadku w szkole - wzór
17