Skarga na nauczyciela WZÓR

17 

Jeśli nauczyciel nie wykonuje swoich obowiązków tak, jak powinien lub zachowuje się niestosownie, pełnoletni uczeń, rodzic czy inny pracownik szkoły mogą złożyć na niego skargę do dyrektora. Skarga na nauczyciela powinna zostać poprzedzona próbą rozmowy i polubownego rozwiązania problemu. 

Czego może dotyczyć skarga na nauczyciela? Pismo tego typu najczęściej sporządzają rodzice uczniów zaniepokojeni tym, co dzieci mówią o swoim pedagogu. Taka skarga może dotyczyć niesprawiedliwego systemu oceniania uczniów, częstego korzystania ze zwolnień i urlopów, faworyzowania uczniów, niestosownego zwracania się do uczniów czy też niezapewnienia dzieciom odpowiednich warunków opieki.

Pismo do dyrektora szkoły w sprawie pedagoga można przygotować w oparciu o wzór skargi na nauczyciela, który wystarczy wypełnić odpowiednimi informacjami oraz opisem konkretnej sprawy. Warto wiedzieć przy tym, że pisemna skarga skierowana do dyrektora powinna zawierać dane skarżącego. Taki donos obliguje dyrektora do podjęcia konkretnych działań celem rozwiązania problemu. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór skargi na nauczyciela, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Skarga na nauczyciela WZÓR”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skarga-na-nauczyciela-wzor
Skarga na nauczyciela WZÓR
17