Skarga na Dyrektora Przedszkola do kuratorium – wzór

17 

Praca dyrektora przedszkola jest nadzorowana w pierwszej linii przez organ prowadzący, a w drugiej przez kuratorium oświaty. Skargi do tego drugiego podmiotu należy traktować jako rozwiązanie ostateczne. Zatem skarga na dyrektora przedszkola do kuratorium powinna zostać sporządzona dopiero w momencie, kiedy inne zgłoszenia okażą się nieskuteczne. 

Zanim rodzic czy nauczyciel wypełni wzór skargi na dyrektora przedszkola do kuratorium, powinien porozmawiać z jego pracownikami i upewnić się, że zachowanie kierującego placówką faktycznie wiąże się z naruszeniem przepisów czy regulaminu placówki. Bezzasadna skarga będzie bowiem niezwykle krzywdząca dla dyrektora, który na skutek jej złożenia zostanie skontrolowany przez pracowników kuratorium.

Każdorazowo skarga na dyrektora przedszkola do kuratorium powinna zostać sporządzona rzeczowo i starannie, w oparciu o fakty, które skarżący jest w stanie udowodnić. Skutkiem wniesienia takiej skargi będzie kontrola, która ma wykazać, czy dyrektor faktycznie łamie przepisy i zasługuje na karę dyscyplinarną.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór skargi na dyrektora przedszkola do kuratorium, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Skarga na Dyrektora Przedszkola do kuratorium – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skarga-na-dyrektora-przedszkola-do-kuratorium-wzor
Skarga na Dyrektora Przedszkola do kuratorium - wzór
17