Skarga nauczyciela na Dyrektora Szkoły do Kuratorium – wzór

17 

Nauczycieli w szkole zatrudnia dyrektor. To on podejmuje wszelkie decyzje kadrowe i nadzoruje swoich pracowników. Jeśli nauczyciel chce złożyć skargę na dyrektora, może skierować ją do organu prowadzącego lub do kuratorium, co warto traktować jako ostateczność.

Pismo do kuratorium nie może być anonimowe. Można sporządzić je w oparciu o wzór skargi nauczyciela na dyrektora szkoły do kuratorium, wypełniając druk odpowiednimi informacjami i rzetelnym opisem sprawy. 

Kiedy skarga nauczyciela na dyrektora szkoły do kuratorium będzie zasadna? Między innymi w przypadku, kiedy dyrektor nie przestrzega przepisów zawartych w Karcie nauczyciela lub statutu szkoły.

Skargę można złożyć między innymi w przypadku nieuzasadnionych zmian kadrowych w szkole, w przypadku odmowy udzielenia należnego urlopu, ale również w przypadku, kiedy dyrektor nie dba o zapewnienie w szkole warunków bezpieczeństwa i higieny. Skarga do kuratorium skutkuje przeprowadzeniem kontroli w szkole, której celem jest sprawdzenie, czy dyrektor powinien zostać ukarany dyscyplinarnie. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór skargi nauczyciela na dyrektora szkoły do kuratorium, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (0)

Skarga na nauczyciela do organu prowadzącego koniecznie powinna być sporządzona w formie pisemnej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Skarga nauczyciela na Dyrektora Szkoły do Kuratorium – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skarga-nauczyciela-na-dyrektora-szkoly-do-kuratorium-wzor
Skarga nauczyciela na Dyrektora Szkoły do Kuratorium - wzór
17