Skarga do Dyrektora Szkoły na ucznia – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Dyrektor szkoły odpowiedzialny jest za zapewnienie swoim uczniom bezpieczeństwa oraz odpowiednich warunków do nauki, wychowania i opieki. Jeśli jeden z uczniów sprawia problemy, to zadaniem kierującego jednostką jest je rozwiązać. W przypadku, kiedy zgłoszenie sprawy wychowawcy czy pedagogowi nie przynosi pożądanych rezultatów, konieczna będzie więc skarga do dyrektora szkoły na ucznia.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór skargi do dyrektora szkoły na ucznia, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (1)

Wzór skargi do dyrektora szkoły na ucznia najczęściej znajduje zastosowanie w przypadku uczniów stosujących agresję słowną lub fizyczną. Ponieważ takie zachowanie stanowi zagrożenie dla dobra innych dzieci, konieczne jest podjęcie odpowiednich działań, które pozwolą im zapobiec. 

Pisemna skarga do dyrektora szkoły na ucznia zobowiązuje kierującego placówką do ustosunkowania się do niej i podjęcia konkretnych działań. Warto pamiętać przy tym, że przeniesienie problematycznego ucznia zwykle nie stanowi rozwiązania. Nawet agresywne dziecko potrzebuje pomocy i szczególnej opieki, która pomoże mu „wyjść na prostą”.

1 opinia dla Skarga do Dyrektora Szkoły na ucznia – wzór

  1. Łucja Wiązka

    szybka wysyłka, zakup pisma bezproblemowy

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skarga-do-dyrektora-szkoly-na-ucznia-wzor
Skarga do Dyrektora Szkoły na ucznia - wzór
17