Skarga do rektora wzór

17 

Na każdej uczelni powinien działać odpowiednio skonstruowany system składania skarg i wniosków. Oznacza to, że jeśli student nie jest zadowolony z zachowania wykładowcy lub innego pracownika szkoły wyższej, ma prawo złożyć skargę do rektora. Rektor pełni bowiem funkcję podobną do dyrektora szkoły – zarządza kadrą pracowniczą.  

Aby złożyć skargę skierowaną do rektora, trzeba przygotować pismo zawierające odpowiednie elementy formalne i zwroty grzecznościowe. Można wykorzystać więc wzór skargi do rektora, w którym wystarczy opisać swój problem i podać odpowiednie dane skarżącego oraz adresata pisma. Skargę składa się w dziekanacie uczelni osobiście lub listownie.

Czego może dotyczyć skarga do rektora? Najczęściej pisma tego typu wskazują na problem nierównego traktowania studentów, niskiego poziomu nauczania czy też samego zachowania wykładowcy. Pismo można złożyć jednak w wielu innych okolicznościach, pamiętając, aby rzeczowo i rzetelnie opisać w skardze zgłaszany problem. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór skargi do rektora, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Skarga do rektora wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skarga-do-rektora-wzor
Skarga do rektora wzór
17