Podanie do rektora – wzór

17 

Rektor to osoba zarządzająca całą uczelnią. Wśród jego obowiązków wylicza się między innymi decydowanie o finansach uniwersytetu czy zarządzanie polityką kadrową. Jeśli chodzi o sprawy studenckie, rektor decyduje między innymi o wyznaczaniu tak zwanych godzin rektorskich, czyli godzin wolnych od zajęć, np. w związku ze świętami. Podanie do rektora może dotyczyć również innych spraw, jak przywrócenie na listę studentów, czy odwołanie od decyzji w sprawie stypendium dla najlepszych studentów. 

Ponieważ w prowadzeniu korespondencji z pracownikami uczelni obowiązują pewne zasady formalne, pismo najłatwiej jest przygotować w oparciu o wzór podania do rektora, który wystarczy wypełnić odpowiednimi informacjami i złożyć w dziekanacie wydziału. 

Co ważne, sporządzając podanie do rektora, należy dbać o pełną poprawność takiego dokumentu, unikając w nim błędów językowych, ortograficznych czy interpunkcyjnych. Pismo powinno być też rzeczowe, a jeśli wymaga uzasadnienia, należy poprzeć je odpowiednimi dowodami w postaci załączników. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania do rektora, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie do rektora – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-do-rektora-wzor
Podanie do rektora - wzór
17