Podanie o skreślenie z listy studentów wzór

17 

Formalne skreślenie z listy studentów jest ważne zarówno w przypadku studiów na uczelni publicznej, jak i w przypadku studiów na uczelni prywatnej. W pierwszym przypadku podanie o skreślenie z listy studentów pozwala studentowi zmienić kierunek czy uczelnię, zaś w drugim chroni go przed konsekwencjami finansowymi związanymi z dalszym naliczaniem opłat za czesne. 

Prośbę o skreślenie z listy studentów należy zanieść lub wysłać pocztą do dziekanatu odpowiedniego wydziału. Pismo można przygotować w oparciu o wzór podania o skreślenie z listy studentów, który wystarczy wypełnić odpowiednimi informacjami. Należy wiedzieć, że dokument nie wymaga uzasadnienia, lecz podanie przyczyny rezygnacji z dalszego kształcenia może być ważne, jeśli student będzie w przyszłości ubiegał się o ponowne wpisanie na listę. 

Uzasadnieniem podania o skreślenie z listy studentów może być natomiast między innymi chęć zmiany kierunku kształcenia, konieczność podjęcia pracy zarobkowej czy brak środków na kontynuowanie nauki.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o skreślenie z listy studentów, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o skreślenie z listy studentów wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-skreslenie-z-listy-studentow-wzor
Podanie o skreślenie z listy studentów wzór
17