Pismo do Dyrektora Szkoły z prośbą o interwencję wzór

17 

Dyrektor szkoły odpowiedzialny jest za zapewnienie w niej bezpieczeństwa i odpowiednich warunków do nauki i wychowania uczniów. Oznacza to, że w przypadku jakichkolwiek problemów w tym zakresie, ma on obowiązek interweniować – z własnej inicjatywy lub na wniosek. Pismo do dyrektora szkoły z prośbą o interwencję mogą sporządzić zarówno uczniowie, jak i ich rodzice, na przykład w obliczu takich problemów jak niestosowne zachowanie nauczyciela czy trudne zachowanie ucznia agresywnego. 

Sporządzając skargę do kierującego placówką, należy pamiętać o trzymaniu się faktów. Rzetelne zgłoszenie można przygotować w oparciu o nasz wzór pisma do dyrektora szkoły z prośbą o interwencję, który wystarczy wypełnić odpowiednimi informacjami. 

Należy wiedzieć, że pismo do dyrektora szkoły z prośbą o interwencję musi zostać rozpatrzone w terminie jednego miesiąca. Kierujący placówką ma obowiązek przyjrzeć się zgłoszonej sprawie i podjąć odpowiednie kroki celem rozwiązania problemu. W zależności od sytuacji może rozwiązać dany problem samodzielnie lub skierować sprawę do wyższego organu, na przykład do kuratorium oświaty. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór pisma do dyrektora szkoły z prośbą o interwencję, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pismo do Dyrektora Szkoły z prośbą o interwencję wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pismo-do-dyrektora-szkoly-z-prosba-o-interwencje-wzor
Pismo do Dyrektora Szkoły z prośbą o interwencję wzór
17