Prośba do Dyrektora Szkoły – wzór

17 

Dyrektor szkoły jest osobą na stanowisku kierowniczym. Zarządza on pracą całej placówki i podejmuje w niej wszystkie najważniejsze decyzje. Rodzice, uczniowie i nauczyciele mogą kierować do niego różnego typu skargi, wnioski i prośby. Prośba do dyrektora szkoły powinna przyjmować formę pisma. Może być też petycją podpisaną przez większą liczbę osób. 

Wzór prośby do dyrektora szkoły jest drukiem uniwersalnym, który można wykorzystać w różnych sytuacjach. Prośba do kierującego placówką może dotyczyć natomiast wielu spraw, w tym między innymi pozostawienia nauczyciela, umieszczenia dzieci w jednej klasie czy przeniesienia ucznia do konkretnej grupy.

Sporządzając pisemną prośbę do dyrektora szkoły, warto pamiętać o tym, że jest to pismo oficjalne. Nie powinny pojawiać się w nim błędy ani stwierdzenia niepoparte żadnymi dowodami. Każdą prośbę warto stosownie uzasadnić, przedstawiając argumenty przemawiające za wyrażeniem zgody na dany wniosek.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór prośby do dyrektora szkoły, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (0)

Oficjalne pismo do dyrektora szkoły w formie prośby czy podania należy sporządzić w formie dokumentowej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Prośba do Dyrektora Szkoły – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

prosba-do-dyrektora-szkoly-wzor
Prośba do Dyrektora Szkoły - wzór
17