Opinia o dziecku przedszkole – Przykłady

17 

Opinia o dziecku w wieku przedszkolnym może zostać wystawiona między innymi na potrzeby objęcia dziecka opieką poradni psychologiczno-pedagogicznej, bądź na potrzeby sądu rodzinnego. Opinię tego typu przygotowuje wychowawca grupy, niekiedy w porozumieniu ze specjalistą takim jak pedagog. Opinia o dziecku z przedszkola wystawiana jest zarówno na wniosek rodzica, jak i na wniosek organów, jak sąd czy OSP. 

W treści opinii o dziecku w wieku przedszkolnym należy odnieść się do kwestii związanych z rozwojem fizycznym, emocjonalnym, poznawczym i społecznym dziecka. Każde stwierdzenie na temat małego ucznia powinno zostać poparte wyjaśnieniem i przykładem. Opinia o dziecku z przedszkola musi zawierać też podstawowe dane na temat ucznia, jak data i miejsce urodzenia.

Przykłady opinii o dziecku z przedszkola ułatwiają sporządzenie pisma, które będzie uporządkowane i kompletne. Można wykorzystać je w różnych sytuacjach, pamiętając, że cel wystawienia takiej opinii ma wpływ na jej zawartość (treść).

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Opinia o dziecku przedszkole – Przykłady”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

opinia-o-dziecku-przedszkole-przyklady
Opinia o dziecku przedszkole - Przykłady
17