Przykładowa opinia o dziecku 4 letnim w przedszkolu – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Opinia o dziecku 4 letnim w przedszkolu sporządzana jest na wniosek rodzica lub organu, takiego jak sąd rodzinny, MOPS czy GOPS. W zależności od celu jej wystawiania opinia może skupiać się albo na samym dziecku i jego rozwoju, albo również na tym, jak w roli opiekuna sprawdza się rodzic dziecka. Przykładowa opinia o dziecku 4 letnim w przedszkolu najczęściej służy skierowaniu ucznia do poradni psychologiczno-pedagogicznej. Może być potrzebna również w postępowaniu sądowym czy w procedurach OPS. 

Opinię o dziecku 4-letnim w przedszkolu sporządza wychowawca, niekiedy w porozumieniu z innymi nauczycielami (specjalistami). Pismo powinno odnosić się do rozwoju fizycznego, emocjonalnego, społecznego i poznawczego dziecka. Każde ujęte w nim stwierdzenie musi zostać wyjaśnione i poparte przykładem. Opinia o dziecku 4 letnim w przedszkolu nie może być ogólnikowa. 

Przygotowując opinię o uczniu po raz pierwszy, warto przejrzeć przykładowe opinie o dziecku 4 letnim w przedszkolu, ponieważ ułatwia to sporządzenie przejrzystego, dobrze uporządkowanego pisma.

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (1)

.

1 opinia dla Przykładowa opinia o dziecku 4 letnim w przedszkolu – wzór

  1. Ewa Lipińska

    OK.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

przykladowa-opinia-o-dziecku-4-letnim-w-przedszkolu-wzor
Przykładowa opinia o dziecku 4 letnim w przedszkolu - wzór
17