Opinia o uczniu – nauczanie indywidualne

(1 opinia klienta)

17 

Opinię o uczniu objętym nauczaniem indywidualnym sporządza wychowawca w porozumieniu z pedagogiem szkolnym oraz – w razie potrzeby – ze specjalistami, na przykład logopedą. Taka opinia musi uwzględniać informacje dot. wydanego orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego oraz charakterystykę nauczania indywidualnego, czyli określenie liczby godzin nauki i informacje o przedmiotach, które dziecko realizuje wraz z całą klasą. 

Poza tymi informacjami opinia o uczniu objętym programem nauczania indywidualnego niewiele różni się od opinii o pozostałych uczniach. Uwzględnia jednak w szczególności kwestie, z którymi dziecko ma największe problemy. Mogą to być zatem trudności z rozwojem emocjonalnym, społecznym czy poznawczym. 

Opinia o uczniu objętym nauczaniem indywidualnym ma na celu wykazanie, czy taki tok nauczania przynosi oczekiwane rezultaty. Dokument warto przygotowywać więc każdorazowo w oparciu o nasz wzór opinii o uczniu objętym programem nauczania indywidualnego, który będzie uwzględniał takie same aspekty nauki i wychowania.

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (1)

1 opinia dla Opinia o uczniu – nauczanie indywidualne

  1. Emila Dobrulska

    DZIĘKI!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

opinia-o-uczniu-nauczanie-indywidualne
Opinia o uczniu - nauczanie indywidualne
17