Prośba o wsparcie rzeczowe dla szkoły – wzór

17 

Rzeczowe wsparcie dla szkoły może zostać udzielone przez przedsiębiorcę, urząd miasta lub gminy, a także przez organizację charytatywną. Pismo z prośbą o wsparcie rzeczowe dla szkoły od prośby o sponsoring różni się tym, że szkoła nie musi proponować niczego w zamian poza swoją wdzięcznością.

Oznacza to, że prośba o wsparcie rzeczowe dla szkoły nie musi wyliczać żadnych korzyści dla podmiotu, do którego jest kierowana. Wygląda więc inaczej niż prośba o sponsoring. 

Do przygotowania pisma z prośbą o wsparcie rzeczowe, warto wykorzystać uniwersalny wzór prośby o wsparcie rzeczowe dla szkoły, w którym należy dokładnie określić potrzeby placówki. Pismo powinno wyliczać rzeczy co do ilości i rodzaju. Należy też wskazać w nim, do czego zostaną one wykorzystane.

Prośba o wsparcie rzeczowe dla szkoły może dotyczyć jej wyposażenia lub organizacji różnego typu wydarzeń. Wsparciem rzeczowym bywa zakup podręczników, zakup książek, zakup przyborów piśmienniczych, ale również zakup żywności czy napojów niezbędnych w trakcie organizacji różnego typu eventów. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór prośby o wsparcie rzeczowe dla szkoły, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Prośba o wsparcie rzeczowe dla szkoły – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

prosba-o-wsparcie-rzeczowe-dla-szkoly-wzor
Prośba o wsparcie rzeczowe dla szkoły - wzór
17