Wzór prośby o darowiznę dla szkoły

17 

Środki pieniężne dla szkoły można pozyskać w ramach sponsoringu lub darowizny. Sponsoring wymaga zaproponowania sponsorowi pewnych korzyści w zamian za jego wsparcie finansowe. Natomiast prośba o darowiznę dla szkoły nie wiąże się z korzyściami dla osoby udzielającej takiego wsparcia – poza wdzięcznością za pomoc. 

Prośbę o darowiznę dla szkoły można skierować do różnych podmiotów publicznych i prywatnych. Wzór prośby o darowiznę dla szkoły można zaadresować między innymi do urzędu miasta/gminy, do przedsiębiorcy, do organizacji charytatywnej. W piśmie należy wskazać, o jaką kwotę chodzi i na co zostanie ona wykorzystana. 

Każda prośba o darowiznę dla szkoły powinna dokładnie opisywać cel takiej darowizny, a mogą nim być między innymi inwestycje związane z remontem, wymianą wyposażenia, zakupem nowoczesnego sprzętu czy też organizacją wydarzenia takiego jak dzień dziecka, jubileusz szkoły, festyn rodzinny w szkole.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór prośby o darowiznę dla szkoły, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , , ,
Opis
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzór prośby o darowiznę dla szkoły”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wzor-prosby-o-darowizne-dla-szkoly
Wzór prośby o darowiznę dla szkoły
17