List do sponsora o wsparcie finansowe szkoły wzór

17 

Sponsoring to forma obustronnej współpracy. Sponsor daje sponsorowanemu środki materialne lub finansowe niezbędne do realizacji określonego celu, a w zamian za to, uzyskuje możliwość wypromowania się za pośrednictwem podmiotu sponsorowanego. List do sponsora o wsparcie finansowe szkoły powinien określać, na jakie korzyści może liczyć sponsor. Te zależne będą natomiast od celu sponsoringu. 

Wzór listu do sponsora o wsparcie finansowe szkoły należy wypełnić zgodnie z oczekiwaniami i charakterem planowanej inwestycji. Wsparcie dla szkoły najczęściej dotyczy natomiast finansowania remontu, zakupu sprzętu do nauki, zakupu podręczników czy książek, a także organizacji wydarzeń, na przykład dnia dziecka czy jubileuszu. 

List do sponsora o wsparcie finansowe szkoły musi wskazywać, o jaką kwotę chodzi i na co zostanie ona przeznaczona. Należy wyliczyć w nim także korzyści dla sponsora, którymi mogą być oficjalne podziękowania dla sponsora, informacje zamieszczone na stronie internetowej i w mediach społecznościowych czy też informacje o sponsorze na plakatach. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór listu do sponsora o wsparcie finansowe szkoły, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „List do sponsora o wsparcie finansowe szkoły wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

list-do-sponsora-o-wsparcie-finansowe-szkoly-wzor
List do sponsora o wsparcie finansowe szkoły wzór
17