Podanie o egzamin komisyjny – wzór

17 

Wniosek o egzamin komisyjny należy złożyć zwykle w terminie do kilku dni roboczych od daty ogłoszenia wyników egzaminu poprawkowego. Podanie o egzamin komisyjny kieruje się do dziekana wydziału. W podobny sposób składa się wniosek o komisyjne zaliczenie przedmiotu, ale w tym przypadku podanie należy kierować do dyrektora instytutu, w którym zatrudniony jest pracownik przeprowadzający zaliczenie.

Wypełniając wzór podania o egzamin komisyjny, należy zadbać o jego stosowne uzasadnienie. Pismo ma wyjaśniać, dlaczego student nie był w stanie zaliczyć egzaminu w terminie pierwotnym i poprawkowym. Obiektywnie ważnymi przyczynami mogą okazać się tutaj między innymi ciężka choroba czy konieczność podjęcia pracy zarobkowej i spowodowany nią brak czasu na naukę. 

Student, który składa podanie o egzamin komisyjny, może również podnieść w takim wniosku zarzuty co do sposobu przeprowadzenia egzaminu poprawkowego czy też do sposobu dokonywania oceny zaliczenia przez pracownika uczelni, wskazując na przykład na fakt zastosowania wobec niego innych kryteriów oceny.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o egzamin komisyjny, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Dodatkowo w dokumencie znajdziesz 3 przykładowe uzasadnienia prośby o egzamin komisyjny!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o egzamin komisyjny – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-egzamin-komisyjny-wzor
Podanie o egzamin komisyjny - wzór
17