Podanie o przeniesienie do innej klasy wzór

17 

O przeniesieniu ucznia do innej klasy decyduje dyrektor placówki. Wzór podania o przeniesienie do innej klasy należy wypełnić zatem danymi kierującego placówką, do której dziecko aktualnie uczęszcza. Najważniejszym elementem takiego pisma jest jednak jego uzasadnienie. Na podstawie użytych argumentów dyrektor zadecyduje bowiem, czy może rozpatrzyć podanie o przeniesienie do innej klasy pozytywnie. 

Tymczasem podanie o przeniesienie do innej klasy bywa umotywowane różnymi argumentami – zarówno tymi związanymi ze sferą emocjonalną, jak i tymi związanymi ze sferą edukacyjną. Uczniowie zmieniają klasy, aby dostosować swój profil nauczania do dalszych planów kształcenia, a także z powodu problemów takich jak konflikty między rówieśnikami.

Dobrze uzasadnione podanie o przeniesienie do innej klasy powinno zostać rozpatrzone pozytywnie, o ile w klasie docelowej dostępne są wolne “miejsca”. Warto pamiętać, aby z taką prośbą do dyrektora wystąpić w odpowiednim terminie, najlepiej przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego lub przed rozpoczęciem drugiego semestru. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o przeniesienie do innej klasy, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o przeniesienie do innej klasy wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-przeniesienie-do-innej-klasy-wzor
Podanie o przeniesienie do innej klasy wzór
17