Podanie o nierozdzielanie klasy – wzór

17 

Na nierozdzielaniu klasy zależy najczęściej rodzicom młodych uczniów, czyli przedszkolaków idących do pierwszej klasy czy też uczniów klas 1-3 rozpoczynających klasę 4. szkoły podstawowej. Podanie o nierozdzielanie klasy można wnieść do dyrektora placówki. 

Aby przygotować oficjalne pismo z prośbą do dyrektora, wystarczy wypełnić wzór podania o nierozdzielanie klasy niezbędnymi danymi i odpowiednim uzasadnieniem. Pismo powinno zostać rozpatrzone pozytywnie, jeśli będzie złożone w odpowiednim terminie. 

Jak uzasadnić podanie o nierozdzielanie klasy? Z reguły rodzice powołują się w takim piśmie na argumenty związane ze stanem emocjonalnym dzieci. Można uzasadnić wniosek faktem, że uczniowie dobrze się znają, są ze sobą zżyci, dogadują się i potrafią współpracować.

Powody te są ważne z uwagi na fakt, że kończąc przedszkole, dzieci przenoszą się do nowego otoczenia, a to może wiązać się ze stresem. Istotny jest też fakt, że dzieci są na takim samym poziomie nauczania, co również przemawia za nierozdzielaniem klasy.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o nierozdzielanie klasy, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o nierozdzielanie klasy – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-nierozdzielanie-klasy-wzor
Podanie o nierozdzielanie klasy - wzór
17