Podanie o warunkowe przejście do następnej klasy – wzór

17 

Promocja warunkowa, czyli warunkowe przejście do następnej klasy, to rozwiązanie, z którego może skorzystać uczeń w przypadku, gdy niezaliczony przez niego przedmiot jest kontynuowany na kolejnym etapie edukacji. Decyzję w sprawie warunkowej promocji podejmuje rada pedagogiczna, która musi być przekonana, że dziecko poradzi sobie w kolejnej klasie.

Wzór podania o warunkowe przejście do następnej klasy może wykorzystać uczeń pełnoletni lub rodzice ucznia małoletniego. Wniosek składa się dopiero po tym, jak uczeń uzyska negatywną ocenę z egzaminu poprawkowego. 

Podanie o warunkowe przejście do następnej klasy należy kierować do rady pedagogicznej, składając je w sekretariacie szkoły. Co ważne, pismo wymaga uzasadnienia, ale może być nim jedynie stwierdzenie, że dany przedmiot jest kontynuowany w klasie programowo wyższej. Poza tym, dokument musi zawierać przede wszystkim dane ucznia i samą prośbę o wyrażenie zgody na promocję warunkową. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o warunkowe przejście do następnej klasy, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o warunkowe przejście do następnej klasy – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-warunkowe-przejscie-do-nastepnej-klasy-wzor
Podanie o warunkowe przejście do następnej klasy - wzór
17