Wypowiedzenie umowy z przedszkolem wzór

17 

Umowę o kształcenie rodzice zawierają z przedszkolem prywatnym, dlatego w każdym momencie mogą taką umowę rozwiązać, zachowując przy tym obowiązujący okres wypowiedzenia określony w treści dokumentu. Wypowiedzenie umowy z przedszkolem wymaga zachowania formy pisemnej pod rygorem nieważności. Nie ma jednak znaczenia, z jakiego powodu rodzice decydują się zakończyć współpracę z placówką. 

Wypowiedzenie umowy z przedszkolem najczęściej ma związek ze zmianą miejsca zamieszkania rodziny. Może jednak zdarzyć się również tak, że przyczyną wypowiedzenia umowy z przedszkolem będzie niezadowolenie rodziców z poziomu świadczonych przez placówkę usług. Niezależnie od przyczyny, aby zakończyć współpracę z przedszkolem, wystarczy wypełnić wzór wypowiedzenia umowy z przedszkolem i złożyć go w sekretariacie placówki.

Warto pamiętać, że umowa z przedszkolem prywatnym zwykle nie przewiduje możliwości wypowiedzenia jej ze skutkiem natychmiastowym. Takie rozwiązanie dostępne jest natomiast dla samej placówki, która może wypowiedzieć umowę zawartą z rodzicami dziecka, kiedy ci nie płacą czesnego w terminie. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór wypowiedzenia umowy z przedszkolem, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy z przedszkolem wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-z-przedszkolem-wzor
Wypowiedzenie umowy z przedszkolem wzór
17