Podanie o przyjęcie do przedszkola + uzasadnienie

17 

Pismo z prośbą o przyjęcie dziecka do wybranego przedszkola warto przygotować w oparciu o wzór podania o przyjęcie do przedszkola, który uwzględnia wszystkie niezbędne elementy formalne tego typu dokumentu. Podanie należy kierować do dyrektora placówki, pamiętając również o jego stosownym uzasadnieniu. Przed złożeniem pisma w sekretariacie warto upewnić się, jakie dokumenty są wymagane w procesie rekrutacji i wnieść je jako załączniki do podania.

W uzasadnieniu podania o przyjęcie do przedszkola warto powołać się na argumenty, za które placówka będzie “punktowała” kandydaturę dziecka. Są to między innymi kwestie związane z trudną sytuacją finansową, odległością szkoły od miejsca zamieszkania rodziny, obecnością rodzeństwa w placówce, podjęciem pracy przez rodziców dziecka czy z wyjątkową ofertą edukacyjną przedszkola.

Podanie o przyjęcie do przedszkola sporządza się w przypadku, gdy placówka nie przewiduje składania aplikacji na dedykowanym formularzu oraz w sytuacji, kiedy wniosek składany jest po zakończeniu procesu rekrutacji, w trakcie roku szkolnego. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o przyjęcie do przedszkola, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o przyjęcie do przedszkola + uzasadnienie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-przyjecie-do-przedszkola-uzasadnienie
Podanie o przyjęcie do przedszkola + uzasadnienie
17