Uzasadnienie odmowy przyjęcia do Przedszkola – wzór

17 

O uzasadnienie odmowy przyjęcia do przedszkola wnioskują rodzice dziecka, które nie dostało się do wybranej placówki w procesie rekrutacji. Wniosek w takiej sprawie należy złożyć w terminie 7 dni od daty ogłoszenia wyników rekrutacji. Pismo powinno zostać skierowane do komisji rekrutacyjnej. 

Komisja rekrutacyjna sporządza uzasadnienie odmowy przyjęcia do przedszkola w terminie 5 dni od otrzymania w tej sprawie wniosku od rodziców. Uzasadnienie obejmuje określenie liczby punktów, jakie kandydat uzyskał w procesie rekrutacji, a także określenie liczby punktów, jakie otrzymał ostatni uczeń przyjęty do placówki. 

Wzór uzasadnienia odmowy przyjęcia do przedszkola ułatwia sporządzenie pisma w odpowiednim terminie. Dokument stanowi podstawę wniesienia odwołania od odrzucenia kandydatury do dyrektora placówki. W odwołaniu rodzice mogą wykazać, że punkty uzyskane przez kandydata zostały policzone nieprawidłowo, bez uwzględnienia określonych kryteriów, na przykład wielodzietności. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór uzasadnienia odmowy przyjęcia do przedszkola, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , , ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Uzasadnienie odmowy przyjęcia do Przedszkola – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

uzasadnienie-odmowy-przyjecia-do-przedszkola-wzor
Uzasadnienie odmowy przyjęcia do Przedszkola - wzór
17