Wzór pisma o pozostawienie nauczyciela

17 

Pozostawienie nauczyciela przy danej klasie to rozwiązanie, na którym zależy przede wszystkim rodzicom uczniów młodszych klas czy klas przygotowujących się do egzaminów, na przykład do matury. Uzasadnieniem pisma o pozostawienie nauczyciela jest bowiem zazwyczaj świetny kontakt pedagoga z dziećmi czy też skuteczny sposób przekazywania uczniom wiedzy. 

Wzór pisma o pozostawienie nauczyciela znajduje zastosowanie w kilku przypadkach. Czasami dotyczy pedagoga zatrudnionego jedynie na okres próbny lub na zastępstwo. Innym razem dotyczy nauczyciela zwolnionego dyscyplinarnie lub przeniesionego do innej placówki. W każdym przypadku prośbę o pozostawienie nauczyciela należy kierować do dyrektora, który podejmuje decyzję w sprawach kadrowych placówki. 

Warto zadbać o to, by pismo o pozostawienie nauczyciela zostało stosownie uzasadnione. Dobrze również, jeśli na dokumencie podpiszą się wszyscy rodzice uczniów danej klasy – wspólna petycja zawsze daje większe szanse na pozytywne rozpatrzenie prośby.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór pisma o pozostawienie nauczyciela, który pobierzesz poniżej:

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzór pisma o pozostawienie nauczyciela”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wzor-pisma-o-pozostawienie-nauczyciela
Wzór pisma o pozostawienie nauczyciela
17