Wniosek o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia wzór

17 

Uzasadnienie odmowy przyjęcia do szkoły czy przedszkola jest niezbędne, aby kandydat mógł się od takiej odmowy odwołać. Wniosek o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia może wykorzystać uczeń dorosły, a w przypadku uczniów niepełnoletnich – rodzic lub opiekun prawny.

Co ważne, wzór wniosku o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia można wykorzystać w terminie 7 dni od daty ogłoszenia wyników rekrutacji. Pismo skierowane jest do komisji rekrutacyjnej, która powinna sporządzić takie uzasadnienie w ciągu 5 dni. Dopiero po otrzymaniu uzasadnienia można odwołać się od wyników rekrutacji do dyrektora placówki. 

Wniosek o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia sporządza się między innymi po to, aby poznać najniższą liczbę punktów, która uprawniała do przyjęcia do danej placówki, a także konkretną liczbę punktów, którą kandydat uzyskał w postępowaniu rekrutacyjnym.

Na tej podstawie można sporządzić później odwołanie, w którym kandydat wykaże np. fakt posiadania wyższej liczby punktów niż ostatnia osoba przyjęta do szkoły w danym postępowaniu rekrutacyjnym.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór wniosku o sporządzenie uzasadnienia odmowy, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-sporzadzenie-uzasadnienia-odmowy-przyjecia-wzor
Wniosek o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia wzór
17