Podanie o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej – wzór

17 

W przypadku większości uczelni student musi złożyć pracę dyplomową na co najmniej dwa tygodnie przed terminem obrony. Niedopełnienie tego terminu grozi skreśleniem studenta z listy. Podanie o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej pozwala uniknąć takich konsekwencji, o ile jest odpowiednio uzasadnione. 

Wypełniając wzór podania o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej – student powinien powołać się na obiektywnie ważne powody swojego zaniedbania. Nie wystarczy, że napisze, iż nie starczyło mu czasu na przygotowanie pracy.

Rzeczowym argumentem może być natomiast długotrwała ciężka choroba, czy też trudności związane z dotarciem do materiałów źródłowych. Przedłużenie terminu złożenia pracy będzie uzasadnione również w przypadku, kiedy student nie mógł dokończyć jej z powodu nieobecności czy braku kontaktu z promotorem.

Podanie o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej należy złożyć w dziekanacie odpowiedniego wydziału. Do pisma warto dołączyć też dowody potwierdzające przytoczone argumenty. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-przedluzenie-terminu-zlozenia-pracy-dyplomowej-wzor
Podanie o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej - wzór
17