Podanie o nie skreślenie z listy studentów wzór

17 

Student może zostać skreślony z listy studentów z różnych powodów. Możliwe przyczyny skreślenia studenta z listy określa regulamin uczelni. Najczęściej są one związane z nieprzystąpieniem do egzaminów, z niezaliczeniem sesji czy też z niską frekwencją na zajęciach. Niezależnie od przyczyny, każdy student może wykorzystać wzór podania o nie skreślenie z listy studentów, aby odwołać się od decyzji dziekana. 

Podanie o nie skreślenie z listy studentów to inaczej prośba o ponowne wpisanie studenta na listę. Taka prośba musi zostać odpowiednio umotywowana. Aby pismo było zasadne, student powinien wykazać, że decyzja o skreśleniu go z listy była nieuzasadniona, bądź też wyjaśnić przyczyny swoich zaniedbań. 

W każdym przypadku, podanie o nieskreślenie z listy studentów należy składać w dziekanacie odpowiedniego wydziału – osobiście lub listownie. W niektórych sytuacjach do pisma trzeba dołączyć załączniki z dowodami na potwierdzenie przytoczonych argumentów. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o nie skreślenie z listy studentów, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o nie skreślenie z listy studentów wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-nie-skreslenie-z-listy-studentow-wzor
Podanie o nie skreślenie z listy studentów wzór
17