Podanie o przeniesienie do innej grupy przedszkolnej wzór

17 

Dzieci przydzielane są do grup przedszkolnych nie tylko na podstawie wieku, ale również na podstawie poziomu rozwoju, szczególnych potrzeb, uzdolnień, a także niepełnosprawności.

To dyrektor placówki decyduje o tym, do której grupy uczęszczać będzie dane dziecko. Nie może jednak przenieść go bez zgody rodziców. Również sami rodzice mają prawo złożyć podanie o przeniesienie do innej grupy przedszkolnej, odpowiednio je argumentując.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o przeniesienie do innej grupy przedszkolnej, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Wzór podania o przeniesienie do innej grupy przedszkolnej można wykorzystać w przypadku przenoszenia małych uczniów równolegle, a także do grup starszych lub młodszych dzieci. Pismo można uzasadnić zarówno potrzebami rozwojowymi dziecka, jak i kwestiami prywatnymi. Rodzice często składają podanie o przeniesienie do innej grupy przedszkolnej po to, aby ich dziecko chodziło do tej samej grupy z członkiem rodziny czy dzieckiem znajomego. 

W każdym przypadku, podanie o przeniesienie do innej grupy przedszkolnej musi zostać odpowiednio uzasadnione. To, czy dyrektor pozytywnie rozpatrzy taki wniosek, zależy od dostępności miejsc, a także od użytych przed rodziców argumentów. 

Wniosek o przeniesienie dziecka do innej grupy przedszkolnej należy sporządzić w formie pisemnej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o przeniesienie do innej grupy przedszkolnej wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-przeniesienie-do-innej-grupy-przedszkolnej-wzor
Podanie o przeniesienie do innej grupy przedszkolnej wzór
17